Hakkımızda

24 Yıllık deneyimlerimiz neticesinde oluşturduğumuz proje standartları ve yazılım geliştirme tekniklerini uygulayarak, işletmelerin ihtiyaç duydukları özel çözümleri üretiyoruz.

Hizmetlerimiz
Arayışınız Bitmek Üzere

Tek yapmanız gereken biraz daha okumak. Çünkü size pazarın en deneyimli yazılımcılarını ve en orijinal tasarımlarını sunuyoruz.

Yeni bir projeniz var diyelim. Bu projeyi geliştirmek, kısa zamanda düşük maliyetle yüksek kar etmek istiyorsunuz. Bunu gerçekleştirmek için en doğru yolun projeye özel bir yazılım geliştirmek olduğunun farkındasınız. Bunun kıdemli ve yetenekli bir yazılım firması ile yapılabileceğini de biliyorsunuz. Kadromuzda bulunan alanında 24 senelik deneyimli yazılımcılar bu isteğinizi tam anlamıyla karşılayacak.

Yazılım Geliştirmenin Temel Şartı Gereksinimlerin Belirlenmesi

Öyle hızlı bir çağda yaşıyoruz ve şartlar öyle ivedi şekilde değişiyor ki, herkes kısa zamanda yüksek kar bırakacak projelere yöneliyor. Herkes iyi fikirler üretemiyor haliyle. Ama üretenler de projelerini doğru şekilde kurgulamıyor. Dolayısıyla altın gibi fikirler tabiri caizse çöp oluyor. Biz öncelikle projelerinizi doğru kurgulamanızı hedefliyoruz.

Hemen bilgisayarınızı açın ve yeni bir sayfa açın. Projenizin hedeflerini, vizyonunu ve misyonunu yazın. Bunlar kurguda size doğru şekilde ilerlemenin yolunu açacak.. Daha sonra detaylarını başlıklar halinde yazın ve bu başlıklar arasındaki en önemsiz görünenleri işaretleyin. Bu işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken aceleci davranıp tüm başlıkları önemli olarak değerlendirmemek ve duygularınıza mağlup düşüp başlangıçta para kazandırmayacak başlıkları tutmamak. Unutmayın, mükemmeli arıyorsunuz ve mükemmel başlangıç ancak kısa zamanda en fazla para kazandıracak projelerle yapılır.

Projenizde önemsiz olarak gördüğünüz başlık kalmadıysa ve mükemmel olduğunu düşünüyorsanız, yapmanız gereken doğru yazılım firması ile irtibata geçmek. Unutmayın, fikriniz altın da olsa doğru ellerde işlenmediği taktirde bakır kadar değeri olmaz. Taslak metnini hazırladığınız projelerinizi biz ince ince işliyor ve sektörel bazda en üst seviyeye çıkarmak için uğraşıyoruz. Nasıl mı?

Yazılım Tecrübe ve Teknolojik Uyum ile Gerçekleşmeli

Biz projenizin gereksinimlerini belirliyor, bu gereksinimlerin mevcut şartlarda mümkün olup olmadığını araştırıyor ve gerekli uygulamaları geliştiriyoruz. Başlıklarını belirleyerek mükemmelleştirdiğiniz proje tasarımınızı hedef kitleye ulaştırarak prototip geliştiriyor ve pazarda payı olan şirketlerin arasından optimal payı almanız için hedef kitlenizin dikkatini çekiyoruz. Devam eden projenizi yönetiyor, detaylı analizlerle teknolojik gelişmelere ayak uydurmanızı sağlıyor, bakımını gerçekleştiriyor ve gerekli hallerde fikri haklarınızı korumak adına gerekli süreçleride yönetiyoruz.

Projeler Hayalinizdir; Hayallerinizden Vazgeçmeyin

Belki senelerce üzerine kafa yorduğunuz projelerinize doğru bir yazılım ile hak ettikleri değeri vermelisiniz. Bu şekilde hayal kırıklığına uğramaz ve projelerinizden vazgeçmek zorunda kalmazsınız. Biz aynı zamanda kendi projelerimizi de gerçekleştiriyor veya hali hazırda internet üzerinden herhangi bir sektörün niş veya innovasyon bekleyen pazarına hitap eden projeler geliştiriyoruz.

Yazılım konusunda aklınızdaki soruları gidermek, proje taslaklarınızı paylaşmak ve ayrıntılı bilgi almak için iletişim sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apiks Bilgi Teknolojileri Limited Şirketi