İş süreçlerinizi yazılım tabanlı yönetin !!

23 Yıllık deneyim ile iş süreçlerinizi yazılım tabanlı yönetin. Rekabet gücünüzü arttırın

Projelerimiz

Hizmetlerimiz

Teknolojiyle çalışmalarına değer katılabileceğine inanan, iş süreçlerini teknoloji tabanlı yönetmeyi planlayan, bilgiye her yerden ve en hızlı şekilde ulaşmak isteyen şirketler için çözümler üretir.
...
Özel Yazılım Geliştirme

23 Yıllık Deneyimleri neticesinde oluşturduğu proje standartları ve geliştirme tekniklerini uygulayarak yazılım projelerinizi geliştirir.

Research & Development

Projenizin gereksinimlerinin olabilirliğini,olabilirlik üzerinden gerçekleştirilebilirliğini araştırır ve gerekli uygulama veya uygulamaları geliştirir.

Prototip Geliştirme

Hayal ettiğiniz proje üzerinden tıklanabilir bir mockup geliştirir.Maket projenizin %80 oranında akışlarını ve içeriklerini görmenize yardımcı olur.

Bakım & Destek

Devam eden projelerinizin bakım ve destek gereksinimleri için efor harcar. Yeni istekleriniz için gerekli geliştirme çalışmalarını yürütür.

Metodolojimiz

Projenizin gereksinimlerinin olabilirliğini,olabilirlik üzerinden gerçekleştirilebilirliğini araştırır ve gerekli uygulama veya uygulamaları geliştirir.
...
Keşif

Müşteri bilgilerinin proje ekibine aktarılması,üst seviye hedeflerin ve amaçların belirlenmesi ve programın risklerinin belirlenmesidir

Analiz

Müşterinin genel iş ve uygulama ihtiyaçlarının belirlenip dokumante edilmesidir.Analiz fazında ,müşteri ile çeşitli toplantılar yapılarak ve analizler gerçekleştirilir.

Tasarım

Müşterinin iş ve teknik ihtiyaçlarını en iyi karşılayan çözüm tasarlanır ve bu çözümün üzerinde yer alacağı teknik altyapı belirlenir.Geliştirme öncesinde yer alan bu faz,teknik olarak tüm çözümün oluşturulduğu fazdır.

Geliştirme

Tasarım fazında oluşturulmuş olan teknik altyapı tasarımına uygun ve müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan önyüzlere sahip ürün bu fazda kodlanır

Neden Apiks?

23 Yıllık deneyimlerimiz neticesinde oluşturduğumuz proje standartları ve yazılım geliştirme tekniklerini uygulayarak, işletmelerin ihtiyaç duydukları özel yazılımları geliştiriyoruz
...
Tecrübe

23 Yıllık deneyimden alınan teknik, hız ve tecrübe..Her zaman rakiplerinizden önde olursunuz.

Ekib

Yeniliklere açık, problemlerinize hızlıca destek olan dinamik deneyimli bir ekib ile çalışırsınız

Yeni Teknolojiler

Yapay zekay, makina öğrenmesi,bulut tabanlı sistemler gibi bir çok teknolojiyi ve yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip eder.

Girişimci

Apiks girişimci, araştırmacı, yenilikçi yaklaşımını ve çevikliğini sizin başarılı olmanız için kullanır.