İş Süreçlerinizdeki problemleri çözüyoruz !!

24 Yıllık deneyimlerimiz neticesinde oluşturduğumuz proje standartları ve yazılım geliştirme tekniklerini uygulayarak, işletmelerin ihtiyaç duydukları özel yazılımları geliştiriyoruz

Bize Ulaşın

Projelerimiz

Pareto ilkesi %80 – %20 kuralını söyler...Pareto ilkesini yazılım projeleri üzerine uygularsak,kullanılan özellik oranı %20’dir. Yani %80 kullanıl-mayan- isteklerle dolu olduğunu gözlemlersiniz..
...
Gizli Proje

Yapay zeka ve Makine Öğrenmesi Research&Development

E-BABS Mutabakat

Mutabakat bildirimlerinin gönderildiği ve geri dönüşlerin görselleştirildiği çok kullanıcı bulut tabanlı web uygulamasıdır

E-BABS Inbox

İşletmlerinin mutabakat bilgilerini kullanıcı adı ve şifre girmek suretiyle görüntüleyebildiği bulut tabanlı web uygulamasıdır.

E-BABS Asistan

Yapay zeka ve makina öğrenmesinden aldığı güç ile işletmlerin mutabakat süreçlerindeki e-posta trafiğini yöneten eşleştirdiği bilgiler doğrutusunda otomatik cevaplar gönderen mikro servisdir

E-BABS Mikro Servisler

30+ Mikro servisden oluşan bir yapının bulut tabanlı otomatik ölçeklendirilme işlemini gerçekleştiren uygulamadır.

E-BABS Link

İşletmelerin kendilerine gönderilen mutabakat bilgilerini güvenli bir link üzerinden görüntüleyebildiği bulut tabanlı web uygulamasıdır.

Teşvik Değerlendirme (Web)

İşletmelerin teşvik kazanımlarını hesapladığı web tabanlı uygulamadır. Bayi alt bayi şeklinde hesap tanımlayabilme, baki aktivitelerinin izlenebilmesi..

Teşvik Değerlendirme (Mikro Servisler)

Teşvik değerlendirme web uygulaması üzerinden gerçekleştirilen işlemleri sırayla gerçekleştiren, sistem yoğunluğuna göre çalışan mikro servis sayısını ölçekleyen uygulamadır.

Teşvik Değerlendirme (Windows)

Teşvik kazanımlarının hesaplandığı windows tabanlı uygulamadır.

Gizli Proje

Personel yönetimine yönelik

Gizli Proje

Ofis uygulamaları için plugin

Gizli Proje

Google haritalar üzerine

Gizli Proje

Cloud sistemlerin bakım ve takibine yönelik

Gizli Proje

Satış ve pazarlama ekiplerinin yönetimine yönelik